Implanty Bielsko, czyli zęby zastępcze

implanty bielskoImplanty Bielsko – pomoc w uzupełnieniu braków uzębienia

Braki w uzębieniu – czy to pojedyncze, czy większe są problemem estetycznym, ale przede wszystkim zdrowotnym. Niewypełnione luki po usuniętych lub straconych zębach powodują przesuwanie się pozostałych zębów, co z kolei prowadzi do zmiany ich układu, która niestety nie jest korzystna. Braki w uzębieniu mogą też prowadzić do kłopotów z dziąsłami, natomiast na co dzień pogarszają nasz komfort podczas jedzenia oraz mówienia. Najdoskonalsze rozwiązania w zakresie ich wypełniania oferuje implantologia. Dziedzina ta zajmuje się opracowywaniem i wdrażaniem rozwiązań mających na celu jak najlepsze wypełnienie luk. Zastępcze zęby (implanty) są zdecydowanie lepsze od mostów i protez pod wieloma względami – implant pozostaje na swoim miejscu przez cały czas. Właśnie dlatego, implanty (Bielsko) mogą znacznie poprawić komfort życia pacjenta.

Implanty Bielsko – dobre rozwiązanie

implanty bielsko Najważniejszą cechą implantów, która przemawia za wykonaniem tego zabiegu jest to, że raz założone zostaną z nami na zawsze. Ta dziedzina stomatologii nie osiada na laurach, trzeba jednak przyznać, że już ta cecha implantów jest godna pochwały. Tym, co wyróżnia te zabiegi jest także możliwość zastąpienia pojedynczego zęba, bez naruszania zębów sąsiadujących. Do założenia mostu konieczne jest oszlifowanie zębów sąsiednich, natomiast implantologia odrzuciła takie rozwiązanie. Rozwiązania proponowane przez lekarzy sprawdzą się u każdego – szczególnie chwalą je sobie młode osoby, które doceniają fakt, że implanty Bielsko nie wymagają wymiany na nowe. Co więcej, implanty wyglądają jak naturalne zęby. Dla alergików z kolei ważna jest inna informacja: materiały używane do produkcji implantów nie wywołują reakcji alergicznych, dzięki temu mogą oni stosować zastępcze uzębienie. Oczywiście wypracowano kilka technologii produkcji wkrętów i sztucznych koron zęba, wobec czego jeden drugiemu nierówny. Niemniej jednak nie ulega wątpliwości, że w dalszym ciągu implanty stomatologiczne są obecnie najdoskonalszym rozwiązaniem, zaś kwestie techniczne są drugorzędne – w implantologii ważny jest efekt końcowy i zdrowie pacjentów.

implanty bielsko

Zabiegi wszczepiania zębów w Rodentica – implanty i piękny uśmiech

Wszyscy Ci, którzy mieli w swoim życiu do czynienia z protezami ruchomymi bez wątpienia docenią komfort, jaki gwarantują implanty, które nie są wyjmowane, a co za tym idzie – są zamontowane na stałe i nie trzeba mieć obaw, że wypadną np. w trakcie jedzenia czy zwykłej rozmowy. Oczywiście należy również wspomnieć o tym, że implanty zęba w jamie ustnej wyglądają niezwykle naturalnie, dzięki czemu nikt nie zauważy, że mieliśmy problem z brakami w uzębieniu i je uzupełnialiśmy. Wypełnienie implantologiczne stanie się częścią korony zebów, a także nie będzie stale uszkadzało tkanek dziąsła. Implant i naturalny ząb są nie do odróżnienia!

Ceny implantów w naszej klinice znajdującej się w Bielsku Białej dostępne są tu: cennik. Wybierz implanty Bielsko już dziś. Niech Twój uśmiech wypełnią wizualnie naturalne zęby.

Sprawdź również: klinika stomatologiczna Bielsko