Lekarze specjaliści


Agnieszka Romanowska-Szymala

Agnieszka Romanowska-Szymala

Agnieszka Romanowska-Szymala
Lekarz stomatolog ,właścicielka Kliniki Stomatologicznej „RODENTICA”
Ukończyła Wydział Stomatologii na Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Uczestniczka wielu kursów, szkoleń, warsztatów i sympozjów z dziedzin stomatologii dzięki, którym zdobyła wiedzę i doświadczenie z zakresu, edodoncji, protetyki, protetyki implantologicznej i stomatologii estetycznej. Specjalizuje się w leczeniu protetycznym oraz estetycznym odbudowywaniu uśmiechu za pomocą koron ceramicznych, licówek i mostów szczególnie zwracając uwagę na integrację pięknego uśmiechu i funkcji żucia. Jest głównym konsultantem protetycznym i implantoprotetycznym w naszej klinice.

 

Krzysztof Kuś

Krzysztof Kuś

Krzysztof Kuś
Lekarz stomatolog , specjalista chirurgii stomatologicznej . Absolwent Wydziału Stomatologii Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Uczestnik wielu kursów, warsztatów i szkoleń z zakresu chirurgii i, implantologii i sterowanej regeneracji kości. Specjalizuję się w chirurgii periodontologicznej i implantologii.

 

 

 

 

Maciej Nowiński lekarz stomatolog

Maciej Nowiński

Maciej Nowiński

Lekarz medycyny. Ukończył Wydział Lekarski oraz Wydział Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Pracuje na stanowisku asystenta w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach – specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej. W 2010 ukończył Studium Doktoranckie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Konsultant implantologiczny Keystone Dental oraz certyfikowany implantolog Biomet 3i. Aktywny członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Uczestnik wielu szkoleń i warsztatów z dziedziny implantologii, sterowanej regeneracji kostnej oraz protetyki . Jest autorem i współautorem publikacji i doniesień zjazdowych na zjazdach krajowych i zagranicznych z dziedziny chirurgii szczękowo-twarzowej.

 

Magdalena Soczka-Bojda

Ukończyła Akademię Medyczną im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu- dyplom lekarza dentysty uzyskała w 2006 r. Od wielu lat bierze czynny udział w szkoleniach i warsztatach z zakresu stomatologi zachowawczej i endodoncji podnosząc swoje kwalifikację. W naszej klinice zajmuję się zaawansowaną endodoncją mikroskopową oraz stomatologią zachowawczą.

 

Karolina Bernacka

Dominika Bartoszek-Boba

Flora Menzel