Stomatologia estetyczna Bielsko

stomatologia estetyczna bielsko

Stomatologia estetyczna jest niczym innym, jak szeregiem zabiegów mających na celu poprawę wyglądu naszego uzębienia, aby móc uzyskać piękny uśmiech. Zdrowy, promienny uśmiech może dodać pewności siebie, a zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej z całą pewnością są jednym z kroków w jej kierunku. Estetyka jest równie ważna, co zdrowy stan naszego uzębienia. Zadbane zęby, to również zdrowe zęby, a o ich stan trzeba dbać szczególnie mocno.

Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej

Stomatologia estetyczna zajmuje się przede wszystkim poprawą wizualną zębów, jak i twarzy — przy niektórych zabiegach, rysy twarzy mogą się nieco zmienić. Należy jednak pamiętać, że przed zabiegami estetycznymi należy dokładnie sprawdzić i zbadać stan zębów, a w razie konieczności zdecydować się na ich leczenie. Dopiero wtedy — gdy zęby będą zdrowe — zabiegi estetyczne będą miały sens, a Państwo będą mogli uzyskać zdrowy, piękny uśmiech.

W zakres usług, jakie oferuje stomatologia estetyczna Bielsko, wchodzą między innymi podstawowe zabiegi higienizacyjne jamy ustnej, takie jak skaling oraz piaskowanie zębów, które jest niejako jego uzupełnieniem i pomocą w walce z kamieniem nazębnym. Jest to niezwykle ważny zabieg, dzięki któremu można uniknąć stanów zapalnych dziąseł, a także chorób takich jak próchnica, a nawet parodontoza.

Stomatologia estetyczna Bielsko – co jeszcze wchodzi w jej skład?

Estetyczna stomatologia zębów to również wybielanie uzębienia pacjentów. To zabieg, dzięki któremu będą mogli stać się oni szczęśliwymi posiadaczami zdrowego, białego uśmiechu, który jest marzeniem wielu osób. W naszym gabinecie oferujemy Państwu między innymi zabieg wybielania zębów lampą ZOOM. Wybielanie zębów to zabieg, od którego oczekujemy trwałych efektów, które sprostają oczekiwaniom i dadzą upragniony efekt.

Stomatologia estetyczna Bielsko to nie tylko wybielanie zębów i pozbywanie się kamienia nazębnego. To także uzupełnianie ubytków oraz zmiana kształtu zębów. W tym celu wykorzystuje się licówki. W stomatologii estetycznej licówki, które najczęściej są wykorzystywane to te porcelanowe oraz wykonane z materiału kompozytowego. Porcelanowe licówki są nieco droższe, jednak są one również znacznie trwalsze. Wykorzystuje się je w przypadku złamań, nieestetycznych kształtów zębów, jak i gdy pacjent posiada trwałe przebarwienia, niemożliwe wręcz do usunięcia.

Stomatologia estetyczna Bielsko Białaimplanty bielsko

Stomatologia estetyczna zębów jest niezwykle ważna w walce o piękny uśmiech. W Rodentica Bielsko Biała stawiamy przede wszystkim na komfort pacjenta oraz profesjonalizm. Umawiając się na wizytę w naszym gabinecie, mogą być Państwo pewni, że otrzymają profesjonalną pomoc, a wszelkie zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej takie jak wybielanie, skaling czy odbudowa zębów będą dopasowane pod indywidualne potrzeby każdego z naszych pacjentów. Jako że cenimy sobie rozwój i zadowolenie klientów korzystających z naszych usług, do zabiegów estetycznych wykorzystujemy najnowszą technologię, dzięki której, możemy uzyskać jak najlepsze efekty. Z chęcią poprawimy stan Państwa zębów oraz sprawimy, że staną się Państwo właścicielami pięknego uśmiechu! 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na stronę.