Wybielanie zębów Bielsko

wybielanie zębów bielskoW dzisiejszych czasach zdrowy i piękny uśmiech to podstawa dobrego wyglądu i samopoczucia. Rząd równych białych zębów jest kojarzony z sukcesem i jest jednym z najważniejszych elementów estetycznego wyglądu. Mając białe zęby, chętniej się uśmiechamy, zaś uśmiech jak mało co, potrafi pomóc w zjednaniu sobie innych ludzi. Dlatego też warto zadbać o to, by białe zęby były nie tylko czymś, co widzimy w reklamach środków do higieny jamy ustnej, ale tym, co widzimy w lustrze za każdym razem, kiedy się do niego uśmiechamy.

Bielsko – wybielanie zębów

wybielanie zebów bielskoNajprostszym i zdecydowanie najskuteczniejszym rozwiązaniem będzie wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym. Jest to jedyna najbezpieczniejsza i najskuteczniejsza metoda wybielania zębów. Możemy wydawać dziesiątki, a nawet setki złotych na produkty wybielające zęby, przeznaczone do stosowania w zaciszu domowym, jednak ich skuteczność jest niska. Te z niższej półki w ogóle nie wybielają zębów, a wybielanie jest jedynie chwytem reklamowym mającym zwiększyć ich sprzedaż. Inne mogą rzeczywiście rozjaśnić zęby, ale zaledwie o jeden odcień ich koloru – różnica pozostanie właściwie niezauważalna. Jedynym naprawdę skutecznym środkiem jest wybielanie zębów biologia u stomatologa. W gabinecie można osiągnąć rewelacyjne efekty – rozjaśnienie zębów nawet o osiem odcieni to bardzo dużo i będzie to efekt od razu zauważalny dla nas i dla otoczenia. Przede wszystkim jednak warto zwrócić uwagę na to, co najważniejsze – wybielanie zębów w gabinecie stomatologa jest bezpieczniejsze niż sięganie po środki do domowego użytku.

wybielanie zębów bielsko żeloweWybielanie zębów w Bielsko Białej to jedno z najlepszych rozwiązań. W gabinecie stomatologicznym stosowane są środki bezpieczne dla zębów i ich szkliwa, które w możliwie najmniejszym stopniu negatywnie na nie wpływają. Tymczasem środki do domowego użytku niestety czasem zamiast pomóc, mogą jeszcze zaszkodzić – wybielanie zębów pozostanie niezauważone, natomiast mogą pojawić się inne problemy związane z osłabieniem zębów lub dziąseł przez te środki. Profesjonalne metody wybielania zębów są rozmaite i bazują na różnych metodach i technologiach. Warto zorientować się zawczasu, z jakich metod korzysta nasz stomatolog i poprosić go podczas wizyty, by wytłumaczył nam, na czym polega wybielanie zębów w danej metodzie. Przede wszystkim należy pamiętać, że efekt wybielania nie jest dany raz na zawsze i zabieg ten należy co jakiś czas powtarzać, aby utrzymać biały uśmiech i zęby takiego koloru, na jakim nam zależy. W zależności od tego jaką metodą odbywa się wybielanie zębów, różny jest czas utrzymywania się efektu, podobnie jak różny jest sam efekt.

Wybielanie zębów w Bielsko Biała

Efekt, jaki daje wybielanie zębów czasami może utrzymywać się zaledwie kilka miesięcy, a w wypadku najlepszych metod – nawet kilka lat. Widać zatem, że rozpiętość jest dosyć duża, ale nie należy też zapominać o tym, że wiele zależy od samego pacjenta i jego codziennej dbałości o higienę jamy ustnej. Decydując się na wybielanie zębów (Bielsko) możesz mieć pewność, że metoda zostanie odpowiednio dopasowana do Twoich potrzeb.

Ograniczanie potraw i napojów przebarwiających zęby jest dobrą praktyką nawet, gdy nie jesteśmy po zabiegu wybielania, a rzucenie palenia nie tylko poprawi wygląd zębów, ale też nasze zdrowie. Wybielanie zębów czasami wymaga wprowadzenia zmian w codziennej pielęgnacji. Nierzadko stomatolodzy dla utrzymania efektu polecają stosowanie określonej pasty do zębów lub rzadziej innych specyfików. Obecnie najlepszą metodą jest wybielanie zębów za pomocą lampy ZOOM. Wykonanie zabiegu z tą lampą, jest najbardziej efektowne – zmiana odcienia zębów może być aż do ośmiu odcieni.

Wybielanie zębów Bielsko – jak dbać?

wybielanie zębów bielskoEfekt wybielania utrzymuje się najdłużej ze wszystkich stosowanych obecnie metod, jeśli zadba się o odpowiednią pielęgnację po wykonanym zabiegu. Ważna jest tutaj zarówno codzienna higiena jamy ustnej, jak również zabiegi pielęgnacyjne w gabinecie stomatologicznym. Nie ulega jednak wątpliwości, że nawet konieczność pojawiania się co jakiś czas u stomatologa w celu utrwalenia efektów zabiegu jest mniej uciążliwa aniżeli samo wybielanie zębów powtarzane co kilka lub kilkanaście miesięcy. Wybielanie zębów Bielsko wykonywane jest na najwyższym poziomie, a usługi stomatologiczne dopasowywane do indywidualnych potrzeb pacjenta. Jeśli mamy dostęp do wybielania zębów lampą ZOOM zdecydowanie warto skorzystać z tej technologii.

Sprawdź również: implanty Bielsko.