Konsultacje on-line dla pacjentów zagranicznych


Wyślij zdjęcie panoramiczne (pantomograficzne)* swoich zębów i otrzymaj plan, kosztorys i przewidywany czas leczenia.

Jeśli obecnie mieszkasz za granicą i chciałbyś skonsultować stan swoich zębów bez konieczności umawiania się na wizytę, możesz skorzystać z Naszej specjalnej oferty skierowanej do pacjentów zagranicznych.

Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz oraz wyślesz nam swoje aktualne zdjęcie panoramiczne zębów, a otrzymasz w odpowiedzi wstępny plan leczenia wraz z możliwymi rozwiązaniami stomatologicznymi, kosztorys wszystkich zabiegów opracowany przez zespół naszych specjalistów. Dowiesz się także, ile czasu będziesz musiał zarezerwować podczas pobytu w Polsce, aby zrealizować planowane leczenie.

* Zdjęcie rentgenowskie struktur zakrzywionych szczęki i żuchwy, do wykonania którego używany jest pantomograf, nazywane potocznie zdjęciem panoramicznym. Jest to zdjęcie przedstawiające ogólny stan wszystkich zębów, zawiązków zębów oraz struktur je otaczających. Takie zdjęcie pozwala wykryć wiele nieprawidłowości, jak np. próchnica, zmiany okołowierzchołkowe, zęby zatrzymane, dodatkowe i nadliczbowe, zęby nieprawidłowo przeleczone kanałowo.

Przykładowe zdjęcie panoramczne

 

(*) Imię i nazwisko / Name and surname

(*) Data urodzenia lub wiek / Date of Birth or Age

(*) Płeć / Sex

(*) Adres email/ E-mail address

(*) Zapytania dot. konsultacji / Your queries

Dodaj dokumenty (jpg, maksymalnie 15MB)
Add documents (jpg, max 15MB)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Rodentica Stomatologia Estetyczna, z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ul. Cieszyńskiej 179 ("Administrator Danych") moich danych osobowych oraz adresu e-mail przekazanych w formularzu zgłoszeniowym oraz w trakcie korzystania ze strony rodentica.pl ("Serwis") w zbiorze danych Administratora Danych oraz zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zmianami) oraz Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204, ze zmianami) w celu prawidłowego świadczenia usług, jak również w celach operacyjnych i statystycznych związanych z prowadzeniem Serwisu. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji z RODENTICA drogą elektroniczną, na mój adres email oraz przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy zdnia 26.08.2002r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usługdrogą elektroniczną. Wysłanie formularza wymaga wyrażenia przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych zebranych za jego pomocą,dziękujemy.

Informacja: W celu wysłania formularza wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych