Leczenie kanałowe

leczenie kanałowe bielsko

Leczenie kanałowe jest wręcz niezbędne w momencie, kiedy nieleczona przez długi czas próchnica sprawi, że pojawi się zapalenie miazgi zęba. Leczenie kanałowe Bielsko to rozwiązanie, które pozwala na wyleczenie zęba, którego niegdyś trzeba byłoby usunąć.

Leczenie kanałowe Bielsko

Endodoncja to dziedzina stomatologii, która ciągle się rozwija. W klinice Rodentica podążamy za tym rozwojem i wykonujemy leczenie kanałowe zębów w jak najbardziej komfortowy dla pacjentów sposób. Dzięki nowoczesnym technologiom, leczenie kanałowe (Bielsko) nie musi kojarzyć się już z ogromnym bólem. Leczenie kanałowe polega na oczyszczeniu i opracowaniu kanałów, które zostały zainfekowane przez bakterie próchnicze. Gdy kanał zostanie dokładnie oczyszczony, zostaje on wypełniony odpowiednimi materiałami. Dzięki temu ząb może służyć jeszcze przez wiele lat. Jako że kanał jest bardzo unerwiony, praca przy nim może powodować ból. Właśnie dlatego, stosuje się najczęściej znieczulenie miejscowe.stomatologia estetyczna bielsko

Decydując się na leczenie kanałowe Bielsko, mają Państwo pewność, że ząb zostanie wyleczony, a podczas zabiegu uczucie dyskomfortu będzie zminimalizowane na tyle, jak to możliwe.

Szczegółowe informacje o leczeniu kanałowym po skontaktowaniu się z recepcją gabinetów.