Higienistki stomatologiczne


Zuzanna Smoter

Zuzanna Smoter

Zuzanna Smoter

Dyplomowana pielęgniarka i higienistka stomatologiczna. W zawodzie pracuje już 15 lat i jest z nami od początku powstania kliniki. Jako szefowa zespołu asystentek i higienistek stomatologicznych zajmuje się organizacją i nadzorem pracy całego zespołu. Samodzielnie wykonuje zabiegi higienizacji, takie jak: piaskowanie zębów, skaling (usuwanie kamienia nazębnego), polerowanie oraz fluoryzację. Asystuje również naszym lekarzom przy zabiegach implantologicznych, protetycznych, chirurgicznych oraz stomatologii estetycznej. Zuzia udziela także instruktaży na temat higieny jamy ustnej dla dzieci i dorosłych. Cechuje ją doskonałe zorganizowanie, uśmiech i pełen profesjonalizm.

Anita Mędrek

Anita Mędrek

Anita Mędrek

Absolwentka szkoły policealnej TEB Edukacja. Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Prowadzi instruktaże higieny jamy ustnej u dzieci i dorosłych. Samodzielnie wykonuje zabiegi takie jak: skaling, piaskowanie, fluoryzacja. Czynnie asystuje przy zabiegach z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej, protetyki oraz stomatologii estetycznej.

 

 

 

 

Ewelina Adamczuk

Ewelina Adamczuk

Ewelina Adamczuk

Jest dyplomowaną higienistką stomatologiczną, ukończyła kursy z zakresu higieny i bezpieczeństwa w pracy. Samodzielnie wykonuje zabiegi higienizacyjne i profilaktyczne.